JML-diving

Menu
MENU

Správy

Rozvoj servisných služieb ponúkaných firmou JML FUNERIS

5.03.2018

V JML Funeris sa sústredíme na rýchlom servise kremačných liniek. Však naša rýchla reakcia a rýchle riešenie prevádzkových problémov majú vplyv na biznis našich zákazníkov.

Štandardne ponúkame garantovanú dobu na vykonanie opravy 24 alebo 48 hodín (v závislosti od adresy podniku).

Vzhľadom k tomu, že raste počet objektov vybavených nami dodávanými kremačnými linkami -stále investujeme do zamestnancov, zároveň zvyšujeme počet servisných technikov ako aj zvyšujeme ich kvalifikácie.  Odpovedajúc na potreby našich zákazníkov, zriadili sme tretí servisný tím, skladajúci sa so skúsených inžinierov.

Rozširuje sa tiež vozový park JML Funeris, aby sme mohli rýchlo nastúpiť na servis v prípade, že problém nejde vyriešiť na diaľku.

Servisné služby poskytujeme zároveň objektom vybaveným nami ponúkanou technológiou, ako aj existujúcim objektami, ktoré majú kremačne pece od iných výrobcov. Ponúkame servisné služby, pravidelné prehliadky ako aj opravy – všetko vykonávane lokálnym personálom a s dodržaním expresných termínov.

Súčasne, pri pravidelných prehliadkach, modernizujeme systémy riadenia pecí našich zákazníkov, používajúc inovačný softvér Funeris ZERO – prvý softvér na trhu s adaptívnym riadením.